naklejki zwierzęta, rozwijanie wyobraźni u dziecka

Rozwijamy wyobraźnię u dziecka

Z perspektywy mamy z całą pewnością mogę napisać, że wyobraźnia i jej rozwijanie to jest jeden z istotniejszych aspektów dziecięcego świata. Budowanie pełnych przygód historii, dostrzeganie w przedmiotach czy kształtach nowych rzeczy i potencjału do zabawy to jest to, co dzieci robią nieustanie, a przynajmniej powinny.

Z dumą mogę napisać, że wyobraźnia mojej córki nie zna granic. Złożyło się na to wiele czynników. Jednak najważniejszy to: czytaliśmy od noworodka. Przekazaliśmy Malwince miłość do książek i teraz w wieku 4 lat je kocha i ma sporą kolekcję na swojej półce. Nic tak nie rozwija wyobraźni, jak czytanie, dlatego zawsze wyszukuję nowych opowieści i książeczek z zagadkami czy z kreatywnymi zadaniami.

 

Naklejki niespodzianki czyli z pączka robimy świnkę

Pewnie już to wiecie, ale dzieci kochają naklejać! Dlatego wszystkie książeczki z naklejkami są kupowane na pęczki. Ostatnio dostałyśmy od babci „Zwierzęta. Naklejki Niespodzianki, czyli jak zmienić gruszkę w kota”. Oczywiście musiała odczekać swoje w kolejce, ale i ona dostała swoje 5 minut i… nie zaskoczyła za pierwszym razem. Na początku Malwinka naklejała gdziekolwiek, ale już kolejnym razem poszło fantastycznie i bardzo spodobała jej się nowa książka. Książeczka ma 12 stron, ale obrazków jest sporo, więc jest co robić. I to jest właśnie jedna z tych pozycji, co fajnie pobudza wyobraźnie i pozwala dostrzec, że faktycznie gruszkę można zmienić w kota.

Dlaczego jestem na TAK:

  • Świetny pomysł na wykorzystanie naklejek w inny sposób.
  • Dodatkowo możemy użyć flamastrów, kredek, farb aby domalować brakujące elementy.
  • Duże naklejki.
  • Instrukcja jak naklejać, aby wyszły zwierzątka.
  • Cena również jest zachęcająca.

Dla dzieci około 4 letnich. Z tej serii jest też Zima i Święta.

 

jak wygląda książeczka Naklejki Niespodzianki czyli jak zmienić gruszkę w kota

 

wygląd książki naklejki niespodzianki

 

Zobacz na YouTube

Zapraszam Cię także na mój kanał na YouTube, gdzie znajdziesz krótkie video o książeczce „Zwierzęta. Naklejki Niespodzianki”. Zobaczysz, jak wygląda na żywo bez wychodzenia z domu.

 

 

 

 

Jeżeli mięliście już tego rodzaju książeczkę to dajcie znać jak się podobała Waszym dzieciom i jak poszło im przyklejanie.