Kredki świecowe w metalowym opakowaniu

 

Jakie są najlepsze kredki dla dzieci?

Z punktu widzenia rodzica odpowiedź na to pytanie jest łatwa. Wśród cech dobrych kredek właśnie jedną z najważniejszych jest ich trwałość. Kupując kredki, liczymy, że przetrwają choć chwilę, szczególnie gdy są to kredki dla młodszych dzieci.

Największy problem zawsze miałam z kredkami świecowymi, które bardzo łatwo się łamią i już po jednym użyciu mogą z nich powstać puzzle. Nic dziwnego, że kupując kolejne tego rodzaju kredki, byłam nastawiona mocno pesymistycznie i bliżej mi było do kredek ołówkowych. Jednak  po wnikliwych poszukiwaniach, postanowiłam jeszcze raz zaryzykować i tym razem wybór padł na Kredki Bambino. Tym bardziej że w internecie cieszyły się bardzo dobrą opinią, czy słusznie? 

Wyobraźcie sobie, że córce od razu spadły na podłogę. Moja mina była bezcenna, a w wyobraźni już widziałam jak wyglądają. A tu… SZOK! Wszystkie całe! Co więcej, spadły jeszcze wiele, wiele razy i… NADAL CAŁE! 

Dla mnie rewelacja. Myślę, że jeżeli macie dzieci to też docenicie, że spadanie zaliczają na 6. Szczerzę mówiąc, to już przy pierwszym kontakcie miałam wrażenie, że te kredki są lepszej jakości niż wszystkie inne które do tej pory miałyśmy. Teraz są to ulubione kredki Malwinki.

 

Kredki świecowe

obrazek namalowany kredkami świecowymi

 

Zalety kredek świecowych Bambino

Dlaczego jestem na TAK:

  • Pozostają całe, choć spadły już milion razy.
  • Wytrzymują też mocniejsze dociskanie przez dziecko.
  • Fajne kolory, szczególnie: srebrny, złoty, turkusowy. I UWAGA! Jest ten najważniejszy dla wszystkich, którzy rysują: CIELISTY.
  • Dobrze się nimi cieniuje i tworzy miękkie przejścia między kolorami.
  • Cena (około 20 zł).
  • Metalowe, wygodne opakowanie.
  • Kredki są skierowane dla dzieci, ale dorosłym również się spodobają. Będę podkradać.
  • Kredki są polskie. Uważam, że warto wspierać rodzime firmy.

Kredki świecowe Bambino sprawdzą się doskonale dla dzieci 3,5+.
Na rynku możemy znaleźć wiele rodzajów kredek świecowych dla dzieci, te jednak zdecydowanie są warte uwagi.

 

Zobacz na YouTube

Zapraszam Cię także na mój kanał na YouTube, gdzie znajdziesz krótkie video o kredkach świecowych Bambino. Zobaczysz  jak wyglądają i jak się nimi rysuje.